Biuro obsługi klienta

Telefon:
601 861 018

E-mail: kontakt@superopal.com

P.H.U. Joanna Libera
Zawidowice 57
56-420 Bierutów

NIP: 911-190-03-49

O nas

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu. Szukając opału do ogrzania własnych domów i rodzin odkryliśmy ekogorszek. Ekonomiczny i ekologiczny produkt był strzałem w dziesiątkę.

Własne doświadczenia sprawiły, że postanowiliśmy ten produkt pokazać innym.

Poszukiwaliśmy kopalni, które sprostają naszym wymaganiom. Nawiązując liczne kontakty w branży węglowej odkryliśmy, że polskie kopalnie mają swoją długoletnią tradycje i towar, który będzie najlepszy, aby ciepło w domach osiągnęło odpowiednią temperaturę.

Wyselekcjonowaliśmy węgiel dbając o jak najwyższą jakość każdej poszczególnej tony. Nasz opał posiada dokładny opis, aby każdy mógł wybrać odpowiednie wartości ekogroszku, które sprostają indywidualnym potrzebom. Dostrzegając zapotrzebowanie polskich rodzin wybraliśmy produkty najwyższej jakości i w korzystnych cenach. W końcu chcemy, aby w naszych domach panowało ciepło, a resztę zaoszczędzonych pieniędzy lepiej wydać na inne rzeczy.

Super opał musiał być naprawdę super, dlatego selekcjonujemy i sprawdzamy węgiel, eliminując mokry surowiec. Wprowadziliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne, ale człowieka nigdy nie zastąpi maszyna. Dzięki naszym pracownikom, którzy sprawdzają i kontrolują produkty, do worków trafia czysty ekogroszek bez zanieczyszczeń. Pozostał jeszcze jeden element całej układanki, jak dostarczyć go do polskich domów. Wybraliśmy sprawdzonych przewoźników, a współpraca zaowocowała zaufaniem. Teraz mamy całkowitą pewność, że opał dotrze sprawnie i na czas. Wszystko skonstruowaliśmy od podstaw, ale opłacało się, teraz możemy zagwarantować bezpieczne i bezstresowe ogrzewanie. Nasze działania to podwójna gwarancja dla nas i dla Ciebie, że dostarczymy opał, jaki sami wybieramy do ogrzewania własnych domów. Tak właśnie powstał Super opał.

© Super Opał, by Agencja Marketingowa DawidRZA 2013